אשל עזר ביהיפ

אשל עזר מחברת ביהיפ : שיווק רשתי המעוז האחרון של יזמות חופשית

אם כבר יצא לכם לשמוע על המונח 'שיווק רשתי' והתעניינתם בנושא כאפשרות לייצר הכנסה נוספת או חלופית, ודאי נתקלתם ברשת בהרבה מאוד סיפורי הצלחה, אבל גם בלא מעט סטיגמות ואזכורים שליליים. כשמשהו כל כך טוב, יש הרבה מאוד אנשים שירימו גבה, ויצעקו תרמית! הכתבה הזו נועדה לעשות לכם סדר, ולהעמיד את הדברים על דיוקם! כי שיווק רשתי הוא ללא ספק, המעוז האחרון של יזמות חופשית. ובמציאות הכלכלית שלנו כיום, מדובר בקונספט גאוני.

מי מכם שבכל זאת מאמינים בשיטה והיו מעוניינים להתקדם ב-MLM, ודאי ירצו לקבל מידע מפורט וממוקד על איך שיווק רב שכבתי עובד, ממה להיזהר, וחשוב מכל, איך לפעול בתחום באופן הנכון, ולהגדיל באופן  משמעותי את הסיכוי להצליח, בקטן או בגדול.

שיווק רשתי עם ביהיפ

כל העולם היום מנוהל על ידי האינטרנט, ועל ידי הרשתות החברתיות. חברות שעושות MLM יש בשפע. על פי השיטה, ביהיפ, כמו כל חברת MLM אחרת, לא עוסקת בגיוס מפיצים חדשים אלא מנהלת קונצרן בינ"ל של מפיצים ותיקים שעוסקים במכירות בעצמם ו/או מתרכזים בהבאת מפיצים חדשים נוספים וכן הלאה. כך או כך, התוצאה היא שעל עבודה טובה, כולם מקבלים עמלות. המפיצים יכולים לבחור בדרכים שונות ומגוונות לטובת הפצה ושיווק של המוצר אותו מקדמים. יש מי שמקימים אתרי אינטרנט ובלוגים משלהם, פותחים קבוצות בפייסבוק ופורומים בנושא ומנהלים אותם באופן שוטף, מפרסמים מודעות דרושים בכל מיני אפיקים, ועוד.

יש להבין כי תהליך ביסוס הכנסה יציבה בשיווק רשתי רב שכבתי (מה שנקרא – פירמידה) הוא ממושך. תמיד תוכלו להישאר בנק' ההתחלה ולייצר השלמת הכנסה משיווק המוצר ומכירות שתייצרו. אבל אם אתם רוצים לקחת את זה כמה צעדים קדימה – האפשרות מונחת לפניכם. כל אחד ואחת יכולים להתקדם לראש הפירמידה בשיווק רשתי רב שכבתי.

אשל עזר ביהיפ

אשל עזר ביהיפ

מה צריך כדי להצליח עם בי היפ? היקף עבודה והשקעה

כמו בכל עסק אחר, ההתחלה בשיווק רשתי דרך בי היפ או כל חברה אחרת מצריכה השקעה – בין אם מדובר בהשקעת זמן, השקעת כסף, או כל משאב אחר.

לרוב המפיצים החדשים בשיווק רשתי אין ניסיון ממשי בעסקים, ועל כן חשוב מאוד לפתח חשיבה עסקית ושיווקית כדי להצליח בתחום. פה, אנחנו מקלים עליכם. כי את כל הכלים לעשייה בפועל, תקבלו מאתנו במסגרת ההדרכה והליווי למפיצים.

יש כל מיני סדנאות וקורסים בתחום, אך מדובר בעסק יקר, מה שלרוב אינו רלוונטי עבור אנשים.

משום כך, היתרון הגדול של בי היפ הוא שאנו מכשירים ומלווים את המפיצים בחברה מא' ועד ת'. בנוסף על כך יש לזכור, שלכל ראש צוות יש אינטרס ברור לסייע לאנשיו להצליח, שכן ההצלחה שלהם והרווחים שהם מייצרים, משפיעים באופן ישיר על ההצלחה ועל הרווחים שלו.